- Nowy








0
Kolorowa drewniana grzechotka firmy Classic World to idealna zabawka dla dzieci w wieku od 6 miesięcy. Jest to wyjątkowy produkt, który przekształca tradycyjną zabawę w coś zupełnie nowego.
Drewniana Grzechotka Do Toczenia Classic World to niewielka zabawka, która składa się z dwóch okrągłych płytek połączonych kolorowymi pręcikami. Wewnątrz znajduje się kuleczka, która podczas zabawy odbija się od pręcików, co powoduje grzechotanie.
Zabawa grzechotką może polegać nie tylko na potrząsaniu zabawką, jak klasyczną grzechotką, ale także na toczeniu jej po podłodze, co wprowadza kuleczkę w ruch, generując przyjemne dźwięki.
Produkt został wykonany z drewna pomalowanego nietoksycznymi farbami, co czyni go bezpiecznym dla najmłodszych dzieci.
Wiek dziecka: od 6 miesięcy
Materiał: drewno pomalowane nietoksycznymi farbami
Producent: Classic World
Drewniana Grzechotka Do Toczenia Classic World to idealny wybór dla rodziców poszukujących ekologicznych i bezpiecznych zabawek dla swoich dzieci. Dbałość o detale i starannie dobrane materiały sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością przyciągnie uwagę malucha i dostarczy mu wiele radości.